Last minute Dovolenka 2016 Bulharsko

Uvedeným kritériám nezodpovedajú žiadne zájazdy, upravte hľadanie a zkúste to znova.

Alebo nám uveďte Vaše požiadavky a my Vám pripravíme vhodnú ponuku.

Kontakt

Meno:*
Priezvisko:*
telefónne číslo:*
e-mailová adresa:*

Správa

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Šustekova 13 -15, 851 04 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk


Odoslať správu
Štát:
Oblasť:
Stredisko:
Dospelých:
Detí:
Vek:
Počet osôb zodpovedá obsadeniu v jednej izbe!
Odchod od:
Návrat do:
doprava:
letisko:
Názov hotela:
Počet dní:
Príbuzné vyhľadávania
Informácie
Solvex na internete
Google+ Facebook Twitter YouTube
Google+ Facebook Twitter YouTube
Google+
Facebook


Poďakovania klientov
13.7.2015
Dobrý deň pani Lichvanová, touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za pomoc pri výbere našej letnej dovolenky. Pre mňa a moju rodinu bola dovolenka v Turecku - Alanyi v hoteli Kleopatra Arsi jedna z najlepších.
30.8.2015 Jaroslava
Boli sme na dovolenke vBG-Sunnybeach a bolo fakt super.Vsetko na jednotku.Pocasie takisto.O rok sa tesime.Dakujeme
27.7.2015 Janette
Prajem dobrý deň!
V dňoch od 4.7. - do 11.7. 2015 sme strávili prekrásnu dovolenku cez Vašu spoločnosť v Turecku v Alanyi - hotel Avena Resort&SPA. Bolo nás spolu 14 ľudí - partia priateľov zo Žitavian - v mene ktorých Vám chcem z celého srdca poďakovať za najkrajšiu dovolenku akú sme doteraz zažili.
Ďakujeme za perfektne zorganizovanie všetkých služieb prostredníctvom Vašej CK Solvex - za ústretovosť, promtnosť a profesionalitu pri riešení našich požiadaviek prostredníctvom mailu i telefonicky, perfektný let presne podľa plánu, odvoz autobusom z letiska v Antalyi bez čakania, výborné služby Vašich delegátov (ďakujeme Ivetke), perfektné ubytovanie, spokojnosť s personálom hotela, výborná a bohatá strava! Prišli sme výborne oddýchnutí, krásne opálení a plní zážitkov.
V lete 2016 by sme chceli znovu stráviť peknú dovolenku cez Vašu CK, preto Vás prosím, keď budete robiť ponuky na leto 2016 dajte mi prosím vedieť, aby sme si dovolenku rezervovali čo najskôr, a čo v najlepšej cene, keďže sa aj počet osôb, ktorí chcú ísť s nami o rok zväčší.
Ešte raz ďakujeme a tešíme sa o rok. Prajeme vám veľa úspechov a spokojných klientov.
S pozdravom, partia priateľov zo Žitavian
Certifikáty

CK Solvex a Certifikát kvality ISO 9001 CK Solvex Osvedčenie o členstve v SACKA CK Solvex Osvedčenie ALBENA

volať Solvex

CK Solvex s.r.o.
Copyright © 2011 Všetky práva vyhradené
ISO 9001:2008