Dovolenka 2017 Kréta Grécko

Tip: kliknutím na obrázok zobrazíte celú galériu (3 obrázky)

O krajine

Stredisko Gouves je súčasťou cca 6 kilometrov dlhého pásu, v ktorom sa prelínajú strediská Kokkini Hani, Gouves, Analipsi a Anissaras. Gouves leží v tesnej blízkosti veľmi známeho a hojne navštevovaného strediska Hersonissos, ktoré je hlavným a najrušnejším mestečkom celej tejto oblasti. Ako všetky okolité strediská má aj Gouves všetko, čo má obľúbené stredisko na pobreží mať - veľké množstvo taverien a hotelíkov, dlhú piesočnú pláž, dostatok zaujímavých aktivít pre ukrátenie dlhej chvíle na pláži aj v stredisku, dostatok podnikov poskytujúcich zábavu do dlhých nočných hodín aj možnosť celodenných programov a výletov. Veľkým lákadlom je v Gouves i veľký vodný park StarBeach Waterpark, do ktorého je to z Gouves cca 7 kilometrov. Okrem tohto vodného parku ocenia rodičia s deťmi a pohybovo obmedzení turisti tiež pláž, ktorá sa v Gouves zvažuje do vody veľmi postupne a poskytuje dostatok priestoru pre najrôznejšie aktivity aj neplavcom. Komu nebude stačiť len pobyt a radovánky v Gouves a má rád aj pamiatky a prírodu, iste uvíta aj možnosť jednoduchého poznania niektorých z najzaujímavejších pamiatok a prírodných formácií na ostrove. Na Lasithi Plateau, najznámejšiu a najväčšiu náhornú plošinu preslávenú stovkami veterných mlynov, je to z Gouves cca 30km, do archeologického náleziska Knossos alebo Heraklion, hlavného mesta Kréty, je to z Gouves cca 20km.

Pláže

Gouves má piesočnatú pláž, ktorá sa zvažuje do vody veľmi postupne a poskytuje dostatok priestoru pre najrôznejšie aktivity aj neplavcom.

Popis

Malé turistické stredisko ležiace 18 km východným smerom od Heraklionu, ktoré žije predovšetkým turistickým ruchom. Vedľa hotelov sa nachádzajú supermarkety, obchodíky, so suvenírmi a taverny. Okolie mestečka sa pýši krásnymi piesočnatými plážami. Do 8 km vzdialeného Hersonissosu sa za zábavou dostanete autobusom. Transfer z letiska: 20 minút

Gouves - dovolenky

zoradiť:cenudátum
FM zľava
Detail zájazdu
cena od 373 €
s príplatkami od 562 €
all inclusive

od: 3.6.2017

na 8, 11 a 12 dní

letecky  Bratislava, Košice, Sliač

Rodinný hotelový komplex je umiestnený v peknej záhrade, len cca 150 m od pláže v pokojnom stredisku Gouves, neďaleko centra mestečka. Letisko v Heraklione je vzdialené cca 12 km a centrum mesta Heraklion cca 18 km, kde je možné sa dopraviť aj autobusmi z neďalekej zástavky.
Typy izieb:
zoradiť:cenudátum
Štát:
Oblasť:
Stredisko:
Dospelých:
Detí:
Vek:
Počet osôb zodpovedá obsadeniu v jednej izbe!
Odchod od:
Návrat do:
doprava:
letisko:
Názov hotela:
Počet dní:
Viac
Gouves - Zájazdy
Príbuzné vyhľadávania
Naposledy objednané
Informácie
Solvex na internete
Google+ Facebook Twitter YouTube
Google+ Facebook Twitter YouTube
Google+
Facebook


Poďakovania klientov
10.8.2016 Milé prekvapenie, Jana
V dňoch 29.7.-2.8.2016 som sa s dcérou zúčastnila 5-dňového pobytu na Slnečnom pobreží v hoteli Astoria. All in. bolo nadmieru postačujúce a všetko vyzeralo tak ako na fotkách. Ak môžem niekomu niečo vytknúť, tak len samotným dovolenkárom, pretože len tí občas kazili celkový veľmi dobrý dojem. Organizácia CK Solvex bola veľmi dobrá. Určite by sa nestratil ani dovolenkový nováčik, pretože transparent CK na letisku sa nedal prehliadnuť a odtiaľ nás navigovali priamo do autobusu, ktorý nás dopravil presne pred hotel. Prileteli sme v noci, ale v recepcii nás vybavili veľmi rýchlo a dostali sme aj uvítacie balíčky so sendvičmi a vodou. Posledný deň sme odchádzali z hotela 15:50, ale odhlásiť sme sa museli do 12:00 (ako vlastne všade podľa medzinárodných dohovorov). To však nebránilo tomu, aby sme si mohli ísť ešte posedieť na obed (dostali sme miesto náramkov kartičku). Ak máte takto odchod, je to skoro ideálne. Ráno na raňajky, potom ešte 2-3 hodiny pláž a hodinka do 12:00 sa osprchovať a dobaliť batožinu. Batožinu vám inak uschovajú do odchodu v zamknutej miestnosti. My sme stihli ešte hodinku prechádzku na posledné fotky. Ak nerátam mierne meškaný let z Bratislavy, všetko išlo úplne presne. Tiež odporúčam výlet do Nessebaru :-)
21.7.2016 Fantastická dovolenka
vcera sme sa vratili z dovolenky v Kalabrii cez vasu cestovku. Boli sme v hoteli Baia D, Ercole. Chceme vyjadrit velku spokojnost a tiez pochvalu pre velmi milu, prijemnu a tiez kompetentnu delegatku Dominiku. Este raz dakujeme za pekne chvile a ak nezabudnete odovzdajte jej nase pozdravy.
19.12.2016 Úžasná dovolenka v Čiernej Hore, Bohumir
VYJADRUJEM VAM UPRIMNE PODAKOVANIE,
MOJA ZAUJIMAVA DOVOLENKA,SPROSTREDKOVANA CK INTERMEDIAL A ZABEZPECENA VASOU CK SOLVEX, V CIERNEJ HORE-LETOVISKO ADA BOJANA V TERMINE 19.8 - 26.8.2016, BOLA SKUTOCNE PROFESIONALNE A K SPOKOJNOSTI ZORGANIZOVANA. AJ VDAKA VASEJ DELEGATKE- PETRE- KTORA SA O NAS SENZACNE STARALA, SLEDOVALA A OVEROVALA NASU CESTU TAXIKOM AZ NA VZDIALENY CIP CIERNEJ HORY, OSTROV ADA BOJANA, KDE NAS PRISLA AJ NAVSTIVIT A DOHODNUT SPIATOCNU CESTU.
PROSIM VYJADRITE JEJ NASE VELKE A UPRIMNE PODAKOVANIE.
AJ VDAKA NEJ PLANUJEME V LETE CEZ VASU CESTOVNU KANCELARIU
DOVOLENKU DO BULHARSKA, NA KTORE SA SPECIALIZUJE VASA CESTOVKA.
ZELAM VAM PEKNE A POKOJNE VIANOCE A USPESNY NOVY ROK 2017 A
V NOM IBA SPOKOJNYCH KLIENTOV.
S VDACNOSTOU
B.M.
Certifikáty

Kooperativa poistný certifikát CK Solvex a Certifikát kvality ISO 9001 CK Solvex Osvedčenie o členstve v SACKA CK Solvex Osvedčenie ALBENA

volať Solvex

CK Solvex s.r.o.
Copyright © 2011 Všetky práva vyhradené
ISO 9001:2008