Dovolenka 2017 Kréta Grécko

Tip: kliknutím na obrázok zobrazíte celú galériu (3 obrázky)

O krajine

Tým, ktorí majú radi nielen leňošenie pri mori, ponúka Bali a okolie veľa zaujímavých výletov a možností na dlhšie aj kratšie prechádzky. Najbližšie k Bali sú pôvodné horské dedinky, veľmi pekné sú Axos alebo Anogia. Neďaleko je kláštor Agios Ioannis Prodromos a pre zdatných je možné sa vydať z Bali až k Panormos či Fodele, kde je rodisko a múzeum slávneho maliara ElGreca. Ak už budete v Bali, určite tiež nevynechajte tradičnú výrobňu keramiky v Margarites alebo jaskyni Melidoni, ktorá sa nachádza pri rovnomennej dedinke asi 5 km juhozápadne od Bali. Veľmi zaujímavou alternatívou je výlet loďou do starobylého Rhetimna.

Poloha

Bali sa nachádza v malej zátoke na severe Kréty, približne 32 km východne od krásneho historického mesta Rethymno a cca 45 km západne od hlavného mesta Heraklion. Stredisko Bali stojí osamotene pri rovnomennej zátoke a vďaka svojej polohe môže ponúknuť všetky lákadlá turistického ruchu,  ponúka i možnosť si nájsť kľudné a utajené miesto, kde budete sami a nikto Vás nebude rušiť.

Pláže

Milovníkom ľudí a spoločenského života ponúka Bali päť rôznorodých pláží s plným vybavením, vodnými športmi a tavernami, milovníci samoty a romantiky si v Bali zase prídu na svoje v skrytých skalných zátokách, kde budú úplne sami bez známok civilizácie.

Popis

Stredisko Bali vzniklo z malej a útulnej rybárskej dedinky, ktorá si napriek turizmu udržala svoj ??pôvab a pokoj až do dnešných dní a ktorá postupne prerástla do kľudného a romantického turistického strediska. Bali sa nachádza v malej zátoke v kopcovitom prostredí, takže okrem kľudu a pohody poskytuje tiež krásnu panorámu a ochranu pred vetrom. V okolí i dedinke Bali samotnej, vystavanej terasovito na stráňach zvažujúcich sa v mori, nájdete všetko, čo môžete od kombinácie turistického strediska a starej dedinky čakať - Bali ponúka množstvo obchodíkov, pekárne, pláž, kláštor, historické pamiatky, fontánu, malý prístav a mnohé iné.

Bali - dovolenky

zoradiť:cenudátum
FM zľava
Detail zájazdu
cena od 268 €
s príplatkami od 457 €
polpenzia, all inclusive

od: 3.6.2017

na 8, 11 a 12 dní

letecky  Bratislava, Košice, Sliač

Lisa Mari Beach je rodinný hotel s typicky gréckou atmosférou nachádzajúci sa v pokojnom stredisku Bali. Piesočnatá pláž, ktorú lemujú obchodíky a taverny je vzdialená len cca 50 m od hotela. Historické mesto Rethymno je vzdialené len 30km.
Typy izieb:
FM zľava
Detail zájazdu
cena od 557 €
s príplatkami od 746 €
all inclusive

od: 3.6.2017

na 8, 11 a 12 dní

letecky  Bratislava, Košice, Sliač

Hotel Bali Beach & Village sa nachádza na severnom pobreží Kréty, na jednom z najkrajších dovolenkových oblastí ostrova, v rybárskej dedine Bali. Hotel je postavený na kopci, vďaka čomu má úžasný výhľad na záliv Bali, ktorý je obklopený krétskymi horami. Centrum dedinky v ktorom nájdete rôzne obchody, tradičné taverničky, či kaviarne sa nachádza iba 250m od hotela.
Typy izieb:
zoradiť:cenudátum
Štát:
Oblasť:
Stredisko:
Dospelých:
Detí:
Vek:
Počet osôb zodpovedá obsadeniu v jednej izbe!
Odchod od:
Návrat do:
doprava:
letisko:
Názov hotela:
Počet dní:
Viac
Príbuzné vyhľadávania
Naposledy objednané
Informácie
Solvex na internete
Google+ Facebook Twitter YouTube
Google+ Facebook Twitter YouTube
Google+
Facebook


Poďakovania klientov
1.8.2016 Viktória
Dobrý deň chcela by som Vám poďakovať za krásnu dovolenku v Bulharsku. Hlavne za ochotu pri vybavovaní:) Veľmi sa nám tam páčilo...Všetko bolo super,hotel,pláž,jedlo aj skvelé animátorky.Ešte raz ďakujeme :)
10.8.2016 hotel Monte Star, Tatiana
Dovolenkový raj, pravý oddych, teplučké, čisté more, na výber viac pláží, nádherná promenáda okolo cípu poloostrova, reštaurácie na každom kroku, strava lacná, príťažlivý nočný život v mestečku, stabilné počasie - Bulharsko je top! Hotel Monte Star mi vyhovoval svojim kľudom, lebo je typ "rodinného hotela", raňajky chutné, personál vždy milý a ústretový. Delegát David a Matej - profesionálny, výborný prístup. Ďakujem CK Solvex - aj dcéra zhodnotila, že to bola dosiaľ jej najkrajšia dovolenka!
17.7.2016 Skvelá dovolenka, Silvia
Chcem sa poďakovať za skvelú dovolenku v Prímorsku, hotel Orios. Všetko sa nám páčilo, strava, hotel, more, personál,len mám jednu námietku. Nepotrebujem počuť slovenské piesne pri bazéne ani anglické, ale čaro by to malo počuť bulharské, ktoré sme tam nepočuli ani raz.
Certifikáty

Kooperativa poistný certifikát CK Solvex a Certifikát kvality ISO 9001 CK Solvex Osvedčenie o členstve v SACKA CK Solvex Osvedčenie ALBENA

volať Solvex

CK Solvex s.r.o.
Copyright © 2011 Všetky práva vyhradené
ISO 9001:2008