Dovolenka 2015 Turecko

zoradiť:cenudátum
Detail zájazdu
cena od 569 €
s príplatkami od 598 €
raňajky

od: 12.11.2014

na 8 dní

letecky  Viedeň

Nádherné horské scenérie, jaskynné kostoly, úchvatné kaňony, svetové kultúrne a prírodné dedičstvo aj Vás nadchnú svojím kúzlom. Nechajte sa fascinovať skalnými formáciami a komínmi a mestami ležiacimi na slávnych hodvábnych chodníkoch. Navyše si môžete vychutnať pohodlie hotela na pláži Tureckej riviéry.
Typy izieb:
Detail zájazdu
cena od 599 €
s príplatkami od 614 €
all inclusive

od: 27.12.2014

na 8 dní

letecky  Viedeň

Silvester 2014 v Turecku v 5* hoteli Titanic Beach Resort. Rozlúčte sa s rokom 2014 a privítajte Nový rok vo veľkom štýle! Poďte si oddýchnuť a zabaviť sa do krajiny slnka a krásnych pláží.
Typy izieb:
Detail zájazdu
cena od 599 €
s príplatkami od 628 €
raňajky

od: 12.11.2014

na 8 dní

letecky  Viedeň

Prekrásne horské scenérie a najkrajšie zátoky Stredomoria Vás pritiahnu svojím kúzlom. Obdivujte legendárny horský masív Taurus s jeho Nomádmi, antickými pamiatkami a mnohými citrusovými plantážami. Taktiež nakupovanie za priaznivé ceny na orientálnych bazároch v Antalyi by ste nemali vynechať. Užite si najväčšiu ponuku wellness pre telo i dušu. Spoznajte najrozmanitejšiu kuchyňu sveta – od kebabu po kuchyňu osmanského dvora. Poznajte Turecko výnimočným spôsobom, zážitky pre telo i dušu, história, tradície, prírodné zaujímavosti a omnoho viac... Ponorte sa do výnimočného regiónu Stredomoria. Poznajte jeho krásy, ľudí i samých seba.
Typy izieb:
De Lux
Detail zájazdu
cena od 1 799 €
s príplatkami od 1 964 €
ultra all inclusive

od: 3.6.2015

na 8, 11 a 12 dní

letecky  Bratislava, Košice

„Luxusný životný štýl“, takto výstižne sa dá opísať hotel Regnum Carya Golf & Spa Resort, ktorý splní všetky vaše očakávania. Hotel disponuje vlastným heliportom, futbalovým ihriskom s možnosťou trénera, dvoma golfovými ihriskami (osvetlenými aj v noci) ako prvý v Európe. Na ploche 1 050 000 m2 nájdete úplne všetko, čo potrebujete na strávenie vydarenej luxusnej dovolenky. Vaše deti určite poteší špeciálny servis pre najmenších, ako vlastný aquapark, horolezecká stena, spider park a mnoho ďalších zaujímavostí. Relaxovať môžete na súkromnej pláži pokrytej pravým bielym egyptským pieskom. Regnum Carya je samostatné mesto, kde vám splnia vaše sny. Hotel leží priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora.  Od nákupných možností, Belek centrum, je vzdialený iba 1 km, od medzinárodného letiska 35 km a od centra Antalye 45 km.
Typy izieb:
De Lux
Detail zájazdu
cena od 2 369 €
s príplatkami od 2 534 €
ultra all inclusive

od: 3.6.2015

na 8, 11 a 12 dní

letecky  Bratislava, Košice

Jedinečný hotelový komplex, s 8-poschodovou hlavnou budovou v tvare polmesiaca, sa nachádza priamo na 300 m širokej piesočnatej pláži s vlastným mólom a iba 50 m od golfového ihriska Montgomery. Od centra mesta Belek je vzdialený 1 km a od medzinárodného letiska v Antalyi 35 km.
Typy izieb:
zoradiť:cenudátum
Štát:
Oblasť:
Stredisko:
Dospelých:
Detí:
Vek:
Počet osôb zodpovedá obsadeniu v jednej izbe!
Odchod od:
Návrat do:
Doprava:
Letisko:
Názov hotela:
Počet dní:
Viac
Príbuzné vyhľadávania
Informácie
Solvex na internete
Google+ Facebook Twitter YouTube
Google+ Facebook Twitter YouTube
Poďakovania klientov
Google+
Facebook


Certifkáty

CK Solvex a Certifikát kvality ISO 9001 CK Solvex Osvedčenie o členstve v SACKA CK Solvex Osvedčenie ALBENA

CK Solvex s.r.o.
Copyright © 2011 Všetky práva vyhradené
ISO 9001:2008